☎ 501 291 665    📩 info@metalinhome.pl
Pon. – Pt. 8:00 – 16:00
Darmowa wysyłka stolików na terenie Polski
Metalowy stolik kawowy Maze w aranżacji
Metalowy stolik kawowy Fusion w aranżacji
Metalowy stolik kawowy Form w aranżacji
Metalowy stolik kawowy Cube w aranżacji

Miło Cię poznać

Nasza historia zaczęła się od prostego pragnienia – stworzenia mebli, które byłyby dokładnie takie, jakie sobie wyobrażaliśmy. W MetalInHome łączymy metal, szkło i drewno, tworząc unikalne kompozycje, które odzwierciedlają naszą pasję do rzemiosła i designu.

Początkowo tworzyliśmy dla siebie, później dla znajomych. Dziś jesteśmy dumni, że możemy oferować nasze arcydzieła każdemu, kto szuka czegoś wyjątkowego do swojego wnętrza. Nasze meble nie są tylko funkcjonalne, ale także stanowią wyjątkowy element dekoracyjny, który przyciąga wzrok i podkreśla charakter wnętrza.

W MetalInHome każdy znajdzie coś dla siebie. Czy szukasz smukłego i delikatnego stolika, czy może masywnego i solidnego mebla – mamy to, czego potrzebujesz. A jeśli masz własną wizję, chętnie ją dla Ciebie zrealizujemy. Nietypowe projekty to nasza specjalność.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona zadowolonych klientów. Wierzymy, że nasza historia z Wami będzie trwała jeszcze długo.

Nie znalazłeś mebli, których szukasz? Wykonujemy produkty na zamówienie, bezpośrednio pod preferencje Klienta, w dowolnym kolorze z palety RAL. Skontaktuj się z nami.